Produkcja

Firma I.M.C. Sp. Z o.o. wytwarza podzespoły do samojezdnych dźwigów teleskopowych. Podstawowym procesem technologicznym wykorzystywanym w produkcji jest spawanie w osłonie gazów aktywnych MAG (135). Ponad to zakład ma możliwość przypawania kołków (783) do wykonywanych elementów. Podstawowym materiałem wykorzystywanym w produkcji są stale ulepszone cieplnie w zakresie granicy plastyczności od 690 do 1100 MPa.

Posiadamy również certyfikat GROSSER EIGNUNGSNACHWEIS wydany przez SLV Duisburg oraz ISO 9001-2008 oraz ISO 3834.

 • Cięcie i Gięcie

  Dzięki wykwalifikowanym specjalistom oraz doskonałym maszynom firm takich jak Mazak, SAF, ESAB, ECKERT jesteśmy w stanie wyciąć praktycznie każdy kształt w blachach o grubości do 150 mm. Stosujemy cięcie laserowe, tlenowe a także plazmowe.

 • Spawalnictwo

  Zakład posiada urządzenia spawalnicze o mocy do 450A, oraz szereg pozycjonerów ułatwiających ustawienie elementu spawanego w jak najdogodniejszej pozycji. Firma I.M.C. posiada i wykorzystuje w produkcji robota spawalniczego firmy Fanuc model M16iB ze sterownikiem R30iA z dwoma stołami obrotowymi o udźwigu 3T.

 • Obróbka Mechaniczna

  Wzbogaciliśmy się ostatnio wytaczarkę wielkogabarytową o przejazdach 4500x2500x1250 mm. Stół obrotowy o wymiarze 2000x1800 mm i nośności 12 t. Maszyna ta jest jedną z największych w naszym rejonie i pozwoli nam obrabiać niedostępne dotychczas dla nas elementy

 • Malarnia i Śrutownia

  Dla kompleksowej obsługi produktu posiadamy również Kabinę Śrutowniczą z systemem recyrkulacji ścierniwa i odpylaczem komorowym. Wymiary Kabiny 15,5 m x 5 m x 4 m oraz w pełni wyposażoną Kabinę Lakierniczą o wymiarach 15,5 m x 5 m x 4 m co pozwala nam dostarczyć produkt odpowiednio zabezpieczony przed korozją zgodnie z najwyższymi wymogami klienta.


 • Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego

  Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.

Powered by Quick.CMS / Designed by TRC