Kontrola powierzchni lakierniczych

Podczas Kontroli powierzchni lakierniczych korzystamy miedzy innymi z:

 • PHYNIX SURFIX

  Mobilne urządzenie pomiarowe z zewnętrzną, wymienną sondą. Duży asortyment wymiennych sond umożliwia wykonywanie zarówno uniwersalnych jak również bardzo specjalistycznych zadań pomiarowych. Najmniejsze na świecie czujniki pomiarowe gwarantują ponadto pewność pomiaru nawet na najtrudniejszych geometrycznie kształtach.

 • DEWCHECK 4 DC7100

  Niezwykle wszechstronne urządzenie do poamiru i rejestracji parametów klimatycznych podczas prac malarskic. Ten łatwy w użyciu i trwały przyrząd mierzy temperaturę powietrza, temperaturę powierzchni, wilgotność powietrza i punkt rosy oraz kalkuluje różnicę pomiędzy temperaturą powierzchni a puntem rosy, wskazując optymalne warunki klimatyczne do malowania.

 • TQC GLOSSMETER GL0010

  Mobilne urządzenie pomiarowe służące do pomiaru połysku na dowolnej płaskiej powierzchni. Tester pozwala na dokonywanie pomiarów z użyciem kata 60˚.

 • TQC VF1999

  Lejek do mierzenia lepkości farb, lakierów i innych płynów. Posiada bardzo precyzyjną dyszę ze stali nierdzewnej. Urządzenie pozwala na dokonywanie pomiarów z laboratoryjną precyzją.

 • STEEL SURFACE ROUGHNESS COMPARATOR LD2040

  Przyrząd służący do porównania chropowatość powierzchni stali zgodnie z norma ISO 8503 części 1 wykonany z wysokiej jakości stali. umozliwia porownanie powierzchni stali po śrutowaniu zgodnie z normą ISO 8503 w klasach drobnych, średnich i grubych. Może być stosowany zgodnie z metodą ASTM D4417, ISO 8503-1 A, ISO 8501-2.

 • DUST TEST KIT SP3200

  Zestaw umożliwia ocenę ilości i wielkości cząstek pyłu na powierzchni przygotowanej do malowania zgodnie z normą ISO 8502-3. Dzięki czemu możliwe jest zwiększenie przyczepności powierzchni malowanej co przekłada się poprawę jakości wykończenia powłoki. Zestaw można wykorzystać zgodnie z zaleceniami normy PN-EN ISO 8502-3.


 • Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego

  Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.

Powered by Quick.CMS / Designed by TRC